Kitap ve Makale

 

Bu bölüm, alanımızla ilgili yeni ve klasik eserleri sunarak  ve, varsa, tam metinlerine linkler vererek hem akademisyenlerin hem de öğrencilerin, çok daha ayrıntılı ve karmaşık bir internet veya kütüphane araştırması yapmasına başlamadan önce,  kaynak gereksinimine yardımcı olmak için hazırlandı.

Kendilerinin üniversitelerde yaygın olarak okutulan klasikleşmiş veya son yapıtlarıyla katkıda bulunmak isteyenlerin önce gerekli koşulları okuması ve eğer koşullar karşılanıyorsa, İrfan Erdoğan ile iletişme geçmesi gerekmektedir.

Bu bölüme konmasını istediğiniz kitap, kitap bölümü, makale ve bildiri gibi yayınlarınızın karşılaması gereken koşullarını okumak için buraya tıklayınız.

 

Kitaplar

 

Yabancı ve Yerli Kitaplarda bölümler

  • Erdoğan, İrfan (2015). Missing Marx: The Place of Marx in Current Communication Research and the Place of Communication in Marx’s Work. In: Fuchs, Christian and Vincent Mosco, eds. Marx and the Political Economy of the Media. Studies in Critical Social Sciences, Leiden, UK: Brill, pp. 138-218. 

  • Erdoğan, İrfan (2016), An Alternative View of Ecotourism with Specific Reference to Turkey, (in I. Egresi, ed.). Alternative Tourism in Turkey: Role, Potential Development and Sustainability, Springer: International Publishing

 

Uluslararası hakemli dergilerde makaleler

 

Ulusal hakemli dergilerde makaleler

 

Diğer dergilerde makaleler