Atılım Ailesi Geleneksel Yeni Yıl Yemeğinde Buluştu

Atılım Üniversitesi, gelenekselleşen akademik ve idari personelini bir araya getirdiği yılbaşı yemek davetini, 18 Aralık Cuma gecesi Hilton Oteli’nde gerçekleştirdi. Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Yıldırım Üçtuğ, misafirleri kapıda tek tek karşılarken; geceye fakülte dekanları öğretim üyeleri ve idari personel yanı sıra eski rektörler ve üniversitemiz Mütevelli Heyeti üyeleri de katıldı.

Rektör Üçtuğ, geceyi açış konuşmasında Atılım Üniversitesi’nin oluşturduğu birlik ve dayanışma atmosferine dikkat çekerek, 2016 yılında da üniversitemizdeki bu özel beraberlik ruhunu koruma mesajı verdi. Rektör Üçtuğ, Atılım’ın kuruluşundan bugüne geldiği düzeyin memnuniyet verici olduğunu belirterek, kendisinden önce görev yapmış tüm yöneticilere de teşekkür etti.

Gecede Mütevelli Heyeti Başkanı Yalçın Zaim de katılımcılarla sohbet ederken, akademik ve idari personel yeni yılı hep birlikte şimdiden çoşku içerisinde karşılama fırsatı buldu.

Geleneksel davette yemekten sonra hareketli müzik eşliğinde Atılım’ın her daim genç kadrosu, dans pistinde de iddialı olduklarını gösterdi.

Geleneksel yılbaşı davetinde Atılım Haber’in yazı işleri kadrosunu da oluşturan Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü akademik kadromuz ise gecedeki renkli anları görüntüledi.