Yaz Stajı

Staj Yapacak Öğrencilerimizin Dikkatine:

1. Yaz Döneminde Staj yapmak isteyen 3. sınıf öğrencilerimize; staj yapmak istedikleri kurumlara başvurularını en geç Nisan ayı ortasına dek tamamlamış olmaları tavsiye edilir.

2. Kurumlara yapacağınız resmi staj başvuruları için Bölüm Sekreterinden alacağınız yazıyı (veya aşağıda Staj Formları başlığı altındaki dokümanı indirip (Form A), kendiniz de italik yazılan yerlerde gerekli düzeltmeleri yapıp bastırarak) Bölüm Staj Koordinatörüne onaylatınız.

3. Bölüm Staj Koordinatörünün onay verdiği kurumlarda staj yapabilirsiniz.

4. Staja başlamadan önce staj sigortasına ilişkin yapılacakları tamamlamış olmalısınız.

5. Staj yapacağınız kuruma gitmeden önce "Stajyer Değerlendirme Formu"nu (Form D) bilgisayarınıza yükleyiniz, kaliteli bir çıktı alınız, formu bükmeyiniz ve katlamayınız, fotoğrafınızı yapıştırınız, sizin doldurmanız gereken yerleri doldurunuz ve Bölüm Staj Koordinatörü'ne getirip, ONAYLATINIZ. Bu formu staj yapacağınız kurumdaki ilgiliye bir poşet dosya veya zarf içinde katlamadan temiz bir şekilde teslim ediniz.

6.  Bahar dönemi sonuna doğru Bölüm Staj Koordinatörü yaz staj yapacak öğrencilerimizle bir toplantı yapılabilecektir. Toplantı tarih ve yeri ayrıca ilan edilecektir.

7. Stajlar için önkoşulları sağlamış olduğunuza dair  beyan formunu doldurup, imzalayınız ve Bölüm Staj Koordinatörü'ne teslim ediniz. Stajlar için ders koşulları aşağıdadır.